معرفی موزاییک روف گاردن و نقش آن در ساخت و ساز

موزاییک پلیمری روف گاردن : موزاییک پلیمری می تواند موزاییک مناسب برای روف گاردن باشد. روف گاردن بنا به ماهیت خود نیاز به نگه داری و توجه دارد. ضمن اینکه مباحث مقاومتی باید در ساخت موزاییک روف گاردن مورد توجه قرار می گیرد. باغچه های پشت بامی دارای رطوبت بالایی هستند. بنابراین پوشش به کار رفته در آن ها باید از جنس مناسبی برخوردار باشد.

موزاییک روف گاردن

نقش مهم موزاییک روف گاردن

جنس مناسب موزاییک روف گاردن از تجمع آب در فضای روف گاردن جلوگیری خواهد کرد. تجمع بیش از اندازه آب در روف گاردن می تواند سبب بروز مشکلاتی همچون تخریب و نم زدگی ساختمان شود. بنابراین اگر تمایل به ایجاد روف گاردن دارید، باید از مصالح درخور و مناسب با آن نیز آگاهی داشته باشید و آن ها را به کار ببرید.

موزاییک روف گاردن با عناصر زیبایی زیادی ادغام شده است. این موزاییک ها در طرح و رنگ فوق العاده هستند. رنگ های متنوع به کار رفته در قالب ها امکان ست شدن با دیگر عناصر پشت بام را فراهم می نماید. این عناصر به خوبی بر روی ملات ها فیکس می شوند.

موزاییک روف گاردن در برابر سایش نیز مقاومت دارد. زمانی که بر روی این کفپوش از میز و صندلی استفاده می شود، این مقاومت اهمیت می یابد.

روف گاردن

موزاییک پلیمری روف گاردن با توجه به قالب های گوناگون شکل می گیرد. این قالب ها از جذابیت زیادی برخوردار هستند و می توانند در اندازه های گوناگونی تولید شوند. طرح و اندازه موزاییک بر مبنای نوع قالب شکل می گیرد و رنگ آن نیز از رنگ دانه های شیمیایی به وجود می آید.

موزاییک پلیمری روف گاردن با قیمت مناسبی به بازار عرضه می گردد. این موزاییک با توجه به قابلیت و ویژگی های مثبت از قیمت مناسبی برخوردار است. حضور این موزاییک ها در فضای منزل و ساختمان سازی از هر نظر مقرون به صرفه و اقتصادی خواهد بود.

 

برای مشاهده کلیه محصولات مجموعه “سنگ مصنوعی سوان” و اطلاع از قیمتهای بروز، به وبسایت رسمی به نشانی www.sevan-stone.com مراجعه نمایید.

اسکرول به بالا