مزیت بهره مندی از موزاییک پلیمری مخصوص پشت بام

موزاییک پلیمری می تواند نقش مهمی در زیبایی فضای روف گاردن، محوطه باغ، محوطه ویلا، حیاط، پیاده رو و … داشته باشد. تفاوت رنگی در قالب های موزاییک پلیمری می تواند زیبایی بی نظیری به محیط ببخشد. موزاییک پشت بام را در نمونه موزاییک های پلیمری انتخاب می کنند.

موزاییک سبک پشت بامی
مزیت بهره مندی از موزاییک پلیمری مخصوص پشت بام

 

دلیل انتخاب موزاییک پلیمری پشت بام

دلایل زیادی برای انتخاب موزاییک پشت بام پلیمری وجود دارد. رنگدانه های به کار رفته در موزاییک پلیمری در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاومت خوبی دارند. به همین خاطر از موزاییک پلیمری در فضای باز استفاده می شود. قطعاً موزاییک پشت بام در ساعاتی از روز در معرض تابش مستقیم خورشید قرار می گیرد.

ضمن اینکه شدت و مدت تابش در فصل تابستان به مراتب بیشتر می شود. اشعه های ماوراء بنفش می توانند به متریال مصالح و اسکله سازه آسیب برسانند. از این رو موزاییک پشت بامی پلیمری با قابلیت ضد اشعه ماوراء بنفش ساخته می شود. همین موضوع باعث شده از این مصالح در ساخت و سازهای گوناگون استقبال شود.

موزایئیک پشت بامی
دلایل انتخاب موزاییک پشت بام پلیمری

 

موزاییک پشت بامی پلیمری به سادگی قابلیت نصب می یابد. در واقع زمان نصب این کفپوش بسیار کم بوده و به سرعت نصب می شود. بسیاری از افراد گمان می کنند ماهیت پلاستیکی موزاییک پلیمری از اتصال مناسب آن ها به ملات جلوگیری می کند.

واقعیت امر این است که این موزاییک ها به راحتی بر روی ملات قرار می گیرند و از چسبندگی مناسبی برای اتصال به ملات برخوردار هستند.

نصب موزاییک پلیمری در پشت بام
چسبندگی در موزاییک پلیمری

 

موزاییک پلیمری در ابعاد گوناگون ساخته می شود. این ابعاد شامل 30*60، 50*50، 45*45، 60*40، 40*40 و 30*30 می باشد. در واقع بسته به سبک چیدمان می توانید از موزاییک های بزرگ یا کوچک برای پوشش دهی فضای پشت بام استفاده کنید.

موزاییک های بزرگ می توانند سرعت پوشش دهی کف پشت بام را بالا ببرند. البته اگر به دنبال الگوهای ظریف در بافت دکوراسیون پشت بام هستید، بهتر است از ابعاد کوچک برای کفپوش پشت بام کمک بگیرید.

اسکرول به بالا