قیمت موزاییک پرسی

موزاییک سازی سوان، تولید کننده انواع موزاییک های پرسی و پلیمری در ابعاد 30×30 و 40×40 و 50×50 سانتیمتر در طرح ها و رنگ های متنوع و جدید و با کیفیت استاندارد. (مشاهده قیمت های بروز)

در مطالب قبلی راجع به انواع موزاییک پلیمری و طرح ها و رنگ های تولید شده در این مجموعه توضیح داده شد و انواع مدل های آن به همراه قیمت آن ها بررسی گردید. در این مطلب می خواهیم موزاییک های پرسی تولید شده در این مجموعه را معرفی نماییم.

قیمت موزاییک پرسی

موزاییک های پرسی موزاییک سازی سوان در دو سایز 30×30 و 40×40 و در دو مدل پرس دستی و پرس اتوماتیک قابل تولید می باشد. در ادامه مدل های مختلف موزاییک های پرسی آورده شده است.

1. موزاییک طوسی

این مدل موزاییک در دو ابعاد 30×30 (قیمت) و 40×40 (قیمت) تولید می گردد که مدل 30×30 آن یکی از ارزان قیمت ترین موزاییک های حال حاضر می باشد که بیشتر برای کف سوله های صنعتی و یا کف منازل مسکونی که روی آن موکت یا پارکت کار می شود استفاده می گردد.

موزاییک طوسی
موزاییک پرسی مدل طوسی

 

2. موزاییک پرسی 40×40 (پرس دستی)

موزاییک های پرسی در این دسته بندی دارای تنوع زیادی می باشد و کاربرد فراوانی در ساختمان سازی، محوطه سازی باغ و ویلا،  پیاده رو و … دارند. نمونه ای از این موزاییک ها در شکل های زیر نشان داده شده است.

موزاییک آتشی
مدل آتشی (قیمت)
موزاییک اشکی
مدل اشکی (قیمت)
الماسی سفید
مدل الماسی سفید (قیمت)
موزاییک الماسی طوسی
مدل الماسی طوسی (قیمت)
موزاییک برفی سفید
مدل برفی (قیمت)
موزاییک صدفی جوشقان
گرانیت سفید (قیمت)
موزاییک پرسی
مدل ترکی سفید (قیمت)
موزاییک ترکی طوسی
ترکی طوسی (قیمت)

 

در بالا چند نمونه از موزاییک های پرسی ( پرس دستی ) نشان داده شد. برای مشاهده مدل های دیگر به همراه قیمتهای بروز به وبسایت ما مراجعه نمایید.

 

3. موزاییک پرسی 40×40 (پرس اتوماتیک)

موزاییک پرس اتوماتیک بیشتر برای صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس مورد استفاده قرار می گیرند و بدلیل وزن بالای آن و در نتیجه هزینه حمل بالاتر، در داخل کشور کمتر مورد توجه است. نمونه ای از این موزاییک ها در زیر آورده شده است.

موزاییک الوند سفید
موزاییک پرسی مدل الوند سفید (قیمت)
موزاییک الوند
موزاییک پرسی الوند طوسی (قیمت)
موزاییک الوند قرمز
موزاییک پرسی مدل الوند قرمز (قیمت)

 

error: محتوا قابل کپی کردن نمی باشد.!
اسکرول به بالا