محوطه سازی با استفاده از سنگفرش بتنی

برای محوطه سازی مکان های مختلف از جمله باغ، ویلا و حیاط منزل می توان از سنگفرش بتنی استفاده نمود. شما می توانید با استفاده از محوطه سازی در حیاط منزل خود یا باغ و ویلا فضایی را ایجاد کنید که پیاده روی در آن برای شما شگفت انگیز باشد و شادابی روحیه شما را به همراه داشته باشد. در ادامه نکات مهم در رابطه با استفاده از سنگفرش بتنی جهت محوطه سازی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

سنگفرش های بتنی و محوطه سازی حیاط، باغ و ویلا

سنگفرش های بتنی، سنگفرش هایی چند منظوره و منعطف هستند که به اهالی فن و صاحب خانه ها این امکان را می دهند تا سطح جالب و جذاب در حیاط خانه خود و یا باغ و ویلا ایجاد کنند. این سنگفرش ها سطحی نفوذپذیر و زیبا ایجاد می کنند.

البته توصیه می کنیم برای ورودی پارکینگ از سنگفرش های نازک با لبه های باریک استفاده نمایید تا سطحی جذاب و زیبا داشته باشید. همچنین می توانید از سنگفرش بتنی در رنگ های مختلف برای محوطه سازی یک ایوان کوچک استفاده نمایید.

با ریختن بتن در قالب می توان شکل های مختلفی به سنگفرش ها داد. اکثر این سنگفرش ها طوری تولید شده اند که در چندین شکل می توان آن ها را با یکدیگر جفت نمود. سنگفرش بتنی در اشکال مختلف شش ضلعی، مستطیل، متوازی الاضلاع و شکل های ترکیبی موجود هستند. در سراسر سطح الگوهای به هم پیوسته وجود دارند.

محوطه سازی

هزینه سنگفرش بتنی برای محوطه سازی حیاط، باغ و ویلا

شما می توانید این سنگفرش ها را از فروشگاه های بزرگ ابزار فروشی با قیمت پایین خریداری نمایید. اگر بخواهید جهت نصب سنگفرش بتنی از افراد حرفه ای استفاده نمایید باید برای هر فوت مربع حدود 8 دلار پرداخت نمایید.

در صورت تمایل به استفاده از رنگ ها و پرداخت های سفارشی و اندازه های غیر معمولی باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید. به طور کلی می توان گفت هزینه سنگفرش بتنی و محوطه سازی باغ، ویلا و حیاط با استفاده از آن اندک می باشد.

برای مشاهده محصولات و اطلاع از قیمتهای بروز، اینجا کلیک نمایید.

و جهت بازدید از صفحه اینستاگرام “سنگ مصنوعی سوان”، اینجا کلیک نمائید.

اسکرول به بالا