Logo Farsi

عوامل مهم در انتخاب موزاییک پشت بام

مطالب مفید

موزاییک پلیمری می تواند دکوراسیون زیبایی را در محیط پشت بام شکل دهد. امروزه دیگر مانند سابق پشت بام ها تنها برای پوشش دهی سقف ساخته نمی شوند. در واقع پشت بام ها نقش کاربردی بیشتری برای اعضای خانواده دارند. به گونه ای که بسیاری از خانواده ها از فضای پشت بام به جای تراس استفاده می کنند. همچنین بسیاری از انبارها بر روی فضای پشت بام ساخته می شوند. از این رو انتخاب موزاییک پشت بام اهمیت زیادی دارد.

موزاییک پشت بامی

موزاییک پلیمری

 

اهمیت مقاومت در انتخاب موزاییک پشت بام

پشت بام های امروزی با توجه به موقعیت خود می توانند محلی برای رفت و آمد یا تجمع زیاد باشند. فضای پشت بامی بسیار حساس بوده و همین مسئله مراقبت و نگهداری از پشت بام ها را حائز اهمیت می نماید. موزاییک پلیمری می تواند فضای دنجی برای دورهمی خانوادگی و دوستانه به وجود آورد. این موزاییک در برابر ضربه و فشار بسیار مقاوم بوده و از تحمل وزن بالایی برخوردار است. در واقع رفت و آمدهای مکرر در فضای پشت بام نمی تواند تاثیری بر ساختار موزاییک پشت بام داشته باشد. در واقع مقاومت به عنوان یکی از پارامترهای مهم در ساخت موزاییک پشت بام مدنظر قرار می گیرد.

موزاییک بتن پلیمری

جمع آوری آب اضافی با موزاییک پشت بامی

جریان آب اضافی در موزاییک پلیمری پشت بام به خوبی زهکشی و جمع آوری می شود. علت این موضوع نیز کاملاً مشخص است. موزاییک پشت بام غیر قابل نفوذ بوده و به همین خاطر کلیه آب های جمع آوری شده در فضای پشت بام را به شکل مطلوبی زهکشی می کند.

موزائیک سبک با مقاومت بالا

موزاییک پشت بامی در فضای روف گاردن

موزاییک پشت بامی می تواند از تنوع رنگی زیادی برخوردار باشد. این تنوع رنگ در فضای پشت بام بسیار جذاب بوده و زیبایی بی نظیری را در فضای پشت بام ها و روف گاردن ها ایجاد می نماید. در واقع با موزاییک پشت بامی می توان دکوراسیون به کار رفته در فضای روف گاردن را با میز و صندلی و سایر اجزا ست کرد.

فهرست
error: محتوا قابل کپی کردن نمی باشد.!
X